Firma Kastella to producent dzianin z Łodzi, który zapewnia bezpieczne zakupy.

W swojej ofercie posiadamy wszystko to, czego potrzebujesz. Oferujemy nie tylko szeroki wybór materiałów, ale również wykończenia produktów i zamówienie dzianiny na metry.

Sprawdź naszą pełną ofertę produktów i usług na stronie internetowej. Dla naszych klientów hurtowych wykonujemy przyjemne i miękkie w dotyku kocyki, pościel, piżamy, narzuty, bluzki, spodnie, poduszki czy ubranka dla dzieci z materiału minky.

Nasz asortyment zawiera wiele materiałów do dekoracji wnętrz czy akcesoriów dla zwierząt np. legowisk. Produkujemy odzież dla kobiet i mężczyzn oraz ubrania, które nie przepuszczają wody.

Hurtownia dzianin Łódź

Zamówienia można składać telefonicznie oraz w sklepie stacjonarnym, który znajduje się w Łodzi. Tworzony przez nas towar, zapewnia komfort użytkowania i jest wytrzymały. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, odnośnie zamówionych produktów na jak najwyższym poziomie.

Właśnie dlatego tworzona przez nas tkanina i dzianina jest niezwykle wytrzymała, przyjemna i miękka w dotyku, delikatna, bezpieczna — może być podatna na rozciąganie czy nie zawierać sztucznych włókien.

Tkaniny bawełniane i inne

Produkowanie odzieży wymaga cierpliwości. Wszystko po to, aby nasza dzianina była jak najprzyjemniejsza w użyciu. Przy produkcji zwracamy uwagę na trwałość nadruków. Bielizna, dresówka, polary — niezależnie od tego, co jest tworzone w firmie Kastella zawsze nadaje się do noszenia na wiele sezonów. Skontaktuj się z nami, zapytaj o możliwość szycia w naszej pracowni swoich produktów.

Dzianiny bawełniane - bawełna hurtownia tkanin Łódź

Materiał z bawełny to jeden z najlepszych naszych produktów i jest odporny na przetarcia. Dysponujemy wyłącznie tkaninami z wysokiej półki, z których będą Państwo zadowoleni. Szeroki wybór tkanin i dzianin w różnych wzorach i kolorach sprawia, że firma Kastella jest ceniona na lokalnym rynku.

Oferujemy również sprzedaż detaliczną dzianin, a także przyjmujemy zamówienia indywidualne.