Firma Kastella to producent dzianin z Łodzi, który zapewnia bezpieczne zakupy. W naszej ofercie posiadamy wybrane materiały i kolory dostępne do zakupu od ręki. Jednak naszą główną działalnością jest realizacja zamówień indywidualnych, które są dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Hurtownia dzianin Łódź

Zamówienia można składać telefonicznie oraz w sklepie stacjonarnym, który znajduje się w Łodzi. Tworzony przez nas towar, zapewnia komfort użytkowania i jest wytrzymały. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, odnośnie zamówionych produktów na jak najwyższym poziomie.

Właśnie dlatego tworzona przez nas dzianina jest niezwykle wytrzymała, przyjemna i miękka w dotyku, delikatna, bezpieczna — może być podatna na rozciąganie czy nie zawierać sztucznych włókien.

Dzianiny bawełniane i inne

Produkowanie odzieży wymaga cierpliwości. Wszystko po to, aby nasza dzianina była jak najprzyjemniejsza w użyciu. Przy produkcji zwracamy uwagę na trwałość nadruków. Bielizna, dresówka, polary — niezależnie od tego, co jest tworzone w firmie Kastella zawsze nadaje się do noszenia na wiele sezonów. Skontaktuj się z nami, zapytaj o możliwość szycia w naszej pracowni swoich produktów.

Dzianiny bawełniane - bawełna hurtownia dzianin Łódź

Materiał z bawełny to jeden z najlepszych naszych produktów i jest odporny na przetarcia. Dysponujemy wyłącznie dzianinami z wysokiej półki, z których będą Państwo zadowoleni. Szeroki wybór dzianin w różnych wzorach i kolorach sprawia, że firma Kastella jest ceniona na lokalnym rynku.

Oferujemy również sprzedaż detaliczną dzianin. Sprawdź pełną ofertę produktów i usług w sklepie Kastella lub skontaktuj się z nami.