Kastella to producent dzianin z Łodzi, który posiada nowoczesny park maszynowy i prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Firma powstała jako córka firm Annsa i Sabatex i zajmuje się profesjonalną produkcją dzianin. W naszej ofercie posiadamy również usługi farbiarni, dziewiarni oraz wykonujemy druk reaktywny i nie tylko.

Firma ma ogromne doświadczenie w branży i dba o to, aby klienci otrzymywali zamówienia najwyższej jakości. Zapewniamy fachowe doradztwo, duży wybór dzianin oraz kompleksowo realizujemy wymagania projektowe wynikające ze współpracy z klientami.

Realizacja zamówień jest zawsze wysokiej jakości w trosce o to, aby nie zawieść Państwa oczekiwań i potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej.

Wiodący producent dzianin na rynku polskim

Firma Kastella z siedzibą w Łodzi dostarcza swoim klientom szeroki wybór produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo dzianiny w różnych kolorach. Zawierają one poliester, mieszanki bawełny, włókien syntetycznych i naturalnych.

Na specjalne zamówienie klienta dostarczymy dzianiny codziennego użytku. Zapewniany wysoką jakość, a nasza oferta jest równie atrakcyjna dla stałych, jak i nowych klientów.

Producent dzianin Łódź

Nasza dzianina jest prawdopodobnie najlepsza jakościowo w mieście Łódź. Zajmujemy się tą branżą od wielu lat. Miasto Łódź to miejsce głównej siedzimy naszej firmy. Interesuje nas wszystko, co wiązane z modą i nowościami od projektantów. To szczególnie wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji — w naszym koszyku znajdziecie zawsze najnowsze trendy.

Dzianiny na metry

Jesteśmy otwarci na współpracę, dlatego w każdej chwili można wysłać do nas zapytanie ofertowe. Odpisujemy każdemu zainteresowanemu, a każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Sprawdź ofertę firmy Kastella, a na wypadek dodatkowych pytań, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Oferujemy również sprzedaż hurtową, a także przyjmujemy zamówienia indywidualne.