Firma Kastella zajmuje się wytwarzaniem dzianin barwionych oraz drukowanych. Nasza dziewiarnia to połączenie wieloletniego doświadczenia i zastosowania najnowocześniejszych technologii. Bogato wyposażony park maszyn, pozwala nam na wykonywanie dzianin na miejscu w naszej siedzibie w Łodzi. Stawiamy na jakość, dlatego efektem naszej pracy są spełniające wszelkie normy oraz niebywale wytrzymałe dzianiny.

Wykorzystujemy najnowsze technologie z branży tekstylnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom wytworzone z największą starannością produkty. Dostarczamy wysokiej jakości dzianiny, każdy produkt z naszej oferty jest dostępny również w wersji z nadrukiem. Kreujemy trendy i podążamy drogą, którą wyznaczają potrzeby naszych konsumentów.

Nowoczesny park maszyn pozwala na dopasowanie się do wymogów wskazanych przez klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć dzianinę idealną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Mając na uwadze potrzeby naszych konsumentów, tworzymy niepowtarzalny szablon, spersonalizowany produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Nasza dziewiarnia to miejsce, w którym przekuwamy w czyny nawet najśmielsze pomysły. Tu powstają dzianiny szlafrokowe czy bieliźniane. Przykładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu produktów najwyższej jakości. Nasze produkty kierujemy do kobiet i mężczyzn, produkujemy również dzianiny dla dzieci.

Dbamy o zachowanie norm bezpieczeństwa i przywiązujemy dużą wagę do kwestii związanych z ochroną środowiska. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają zachować nam, potwierdzony przez liczne certyfikaty, wysoki standard dzianin.

maszyna dziewiarska w Kastella
maszyna dziewiarska do produkcji dzianin