O FIRMIE

Firma Kastella powstała jako córka firm Annsa i Sabatex, więc posiadane wieloletnie doświadczenie i nowoczesny park maszynowy umożliwiają nam wykonanie dzianin według indywidualnych zamówień klienta z uwzględnieniem gramatury, splotu, koloru oraz druku dzianiny.

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie klientom produktów i rezultatów najwyższej jakości. By to osiągnąć, sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i utrzymujemy wysokie standardy potwierdzone przez liczne certyfikaty.

Firma Kastella to producent dzianin barwionych i drukowanych z przeznaczeniem na odzież:

MATRIAŁY CERTYFIKOWANE

Dzianiny są zgodne z certyfikatem OEKO -TEX (najwyższy europejski standard jakościowy)

NOWOCZESNY PARK MASZYN

Od początku istnienia firmy inwestujemy w najlepsze dostępne na rynku maszyny do obróbki.

zestaw próbek dzianin Kastella
kolorowe dzianiny Kastella

HURTOWNIA DZIANIN

W naszej hurtowni znajdą Państwo materiały na metry, które można zakupić od ręki. Dzięki temu, że dziewiarnia pracuje 24h/dobę, na stanie posiadamy szeroki asortyment i możemy zrealizować nawet bardzo duże zamówienie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą oraz wizyty w naszej siedzibie.

SPRZEDAŻ DETALICZNA

Sprzedaż detaliczną prowadzimy jedynie na miejscu, w siedzibie naszej firmy w Łodzi. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem małej ilości materiału, prosimy o podjechanie do punktu przy al. Politechniki 9b, gdzie można obejrzeć dostępne produkty. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Posiadamy pełne możliwości produkcyjne, by sprostać indywidualnym zamówieniom. Na życzenie tworzymy unikalny szablon na bazie wzoru od klienta. Projektujemy także szablony od początku – specjalnie dla klienta. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony ze współpracy.

farbiarnia

O kolorze wiemy wszystko. Ciągle poszerzamy paletę barw i doradzamy klientom, jak przygotować dzianinę, by spełniała wymagane kryteria dotyczące jakości. Gwarantujemy powtarzalność kolorów, jednolitość wybarwień, wysoką odporność na odbarwienia, możliwość łączenia kolorów.

dziewiarnia

Naszą specjalizacją jest produkcja dzianin. Produkujemy najwyższej jakości dzianiny bawełniane, dzianiny poliestrowe, dzianiny mieszankowe oraz dzianiny organiczne. Wykonujemy dzianinę w dowolnym kolorze wg. wzornika kolorów. Wszystkie dzianiny wykańczamy w rozcięciu (na wałek) lub w worku (tafla).

drukarnia

Drukowanie wykonywane jest na maszynach renomowanych firm światowych. Sprzęt może drukować na prawie wszystkich rodzajach materiałów płaskich, jednocześnie gwarantując największą możliwą wydajność, niezawodność i jakość.  Stosujemy barwniki, oraz środki pomocnicze posiadające wszystkie niezbędne atesty.

NIE ZWLEKAJ, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Szukasz sprawdzonej hurtowni dzianin w Łodzi? Jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania – sprawdź!