Farbiarnia Kastella oferuje profesjonalne usługi w zakresie farbowania dzianin. Barwniki zastosowane do uzyskania interesujących klienta kolorów są produkowane w laboratorium, które zwraca szczególną uwagę na jakość swoich produktów. Wyniki ich badań wskazują, że są one całkowicie bezpieczne — szczególnie dla zdrowia.

Farbowanie wiskozy i innych materiałów

Farbiarnie Kastella pomogą wybrać idealny kolor sukienki czy skóry, które dyktuje aktualna moda. Zajmiemy się pofarbowaniem materiałów syntetycznych i dzianin, odmienimy Twoje zasłony, a nawet sprawimy, że stary jeans będzie wyglądał jak nowy. Należy jednak pamiętać, że im więcej naturalnych surowców w składzie, tym farbowanie jest bardziej skuteczne.

Firmy korzystają z usług farbowania np. mundurków czy fartuchów, które często ulegają zabrudzeniu przy pracy. Nasze farbiarnie zapewniają skuteczną odmianę i odświeżenie odzieży w szybki sposób oraz niewielkim kosztem.

Barwienie dzianin, a pranie dywanów i innych materiałów

Jeśli masz wątpliwości, w jaki sposób wyprać ubranie po farbowaniu — pralnia w Twoim mieście na pewno Ci pomoże. Pralnie posiadają odpowiednie zaplecze do właściwego czyszczenia dzianiny z farbiarni. Wybierz swoją miejscowość i sprawdź pralnie w okolicy, aby nowy kolor na dzianinie utrzymał się jak najdłużej. Pralnia najlepiej doradzi i zadba, aby materiał nie uległ uszkodzeniu.

Decydując się na farbowanie odzieży, należy pamiętać, że barwniki w każdą dzianinę wnikają inaczej, co oznacza, że każde ubranie może inaczej przyjąć dany kolor. Właśnie dlatego warto zlecić to profesjonalnej firmie, która zadba o jednolity efekt końcowy.

Kompleksowe usługi farbiarni Kastella

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi — prosimy o wskazanie interesujących kolorów, doradzimy przy wyborze materiałów i dzianin do wykończenia. Nasze farbiarnie przyjmują zamówienia od firm z miast takich jak: Łódź, Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk oraz na terenie całej Polski. Jeśli masz jakieś pytanie — zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi oferowanymi przez nas usługami, jakimi są m.in. dziewiarnia oraz drukarnia.