Firma Kastella to polski producent dzianin. Realizujemy zamówienia klientów w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie przy produkcji dzianin. Zapewniamy krótki czas oczekiwania i zajmujemy się procesem wytwarzania kompleksowo. Dysponujemy dużym parkiem maszyn, co daje nam możliwość uszycia każdego splotu czy faktury.

Chcesz, aby nasza hurtownia dzianin dostarczała materiały pod wskazany adres? Jako producent dzianin wysyłamy zamówienia na terenie całej Polski.

5916

Dzianiny wykańczamy na życzenie klienta

Firma Kastella zajmuje się produkowaniem najlepszej jakości dzianin z przeznaczeniem do wykorzystania na: szlafroki damskie, kocyki dziecięce, bluzki, artykuły bieliźniane oraz inną odzież codziennego użytku. Oprócz tego wytwarzamy również polar, frotte, kołnierze, dzianinę jednołożyskową z lycrą lub bez, a nawet ściągacze do dzianin. Nasze dzianiny mają również zastosowanie jako baza do szycia ubranek dla dzieci.

Zakres produkcji możemy dopasować do budżetu Państwa firmy. Produkcję dzianiny zaczynamy zaraz po ustaleniu wszystkich szczegółów zamówienia. Nie trzeba szukać innego wykonawcy — w firmie Kastella usługę dziania wykonamy kompleksowo. Potrafi sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

5917

Dziewiarnia w Twojej okolicy

Zachęcamy, aby zapoznać się z naszymi realizacjami, ponieważ przyjmujemy zlecenia od klientów i firm z największych miast np. Warszawy, Łodzi, Gdańska, Krakowa, ale również z całej Polski. Zawsze staramy się sprostać wszystkim wymaganiom, a nasze dzianiny są porządne i miłe w dotyku.

Naszym klientom podczas całego procesu produkcyjnego, oferujemy profesjonalne wsparcie i pomoc, aby efekt był jak najbardziej satysfakcjonujący. Ponadto mamy nowoczesny park maszynowy, a oprócz produkcji dzianin realizujemy również zlecenia na farbowanie dzianin.

Szeroka oferta dzianin

Zakład Kastella zatrudnia doświadczonych fachowców, którzy dbają o jakość wychodzących z naszej dziewiarni produktów. Jesteśmy znani z tego, że produkujemy odzież oraz tekstylia jakości premium. Realizujemy zlecenia z wykorzystaniem włókien naturalnych, ale podejmujemy się również produkcji z włókien syntetycznych. Dopasowujemy produkcję pod każdego klienta. Wyślij zapytanie i poproś o pełną wycenę usług.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi oferowanymi przez nas usługami, jakimi są m.in. drukarnia oraz farbiarnia dzianin.