bawełna z dodatkiem elastanu

Dzianiny bawełniane połączone z elastanem to jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów do produkcji odzieży i nie tylko. Włókna charakteryzuje idealna struktura, która pozwala skórze oddychać i zapewnia komfort na co dzień.

Ogromny wybór produktów — dzianina bawełniana

Ubrania uszyte z dzianiny bawełnianej z elastanem mają większą odporność na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury. Korzystając z tych właściwości, hurtownia wykorzystuje bawełnę i produkuje z niej przyjemne w dotyku ręczniki, łatwe w pielęgnacji zasłony, miękkie ubranka dla dzieci, sukienki, a nawet poszewki czy narzuty na łóżko.

Dzianiny bawełniane przeznaczone do szycia odzieży

Wyjątkowa wytrzymałość i wygoda, którą gwarantują dzianiny bawełniane połączone z materiałem syntetycznym, tylko zwiększają jej popularność na rynku. Świetnie sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach. W naszym asortymencie znajdą Państwo odzież, która jest odporna oraz delikatna dla skóry. Ten przewiewny materiał idealnie nadaje się do stosowania jako baza do np. zasłon.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi oferowanymi przez nas rodzajami dzianin, jakimi są m.in. Wiskoza, Interlock, Welur.

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Każda oferowana przez nas dzianina bezpieczna dla dzieci może występować w kolorach: