Firma Kastella to drukarnia tkanin, która korzysta z druku cyfrowego, ale nie obca jest nam również technika sitodruku czy druk sublimacyjny. Codziennie pomysły producentów odzieży przelewamy na dzianiny i tkaniny. Drukujemy na różnych rodzajach materiałów, dbamy o nasycenie barw, przejścia tonalne i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Na rynku polskim znajdziemy wiele firm, które korzystają z najtańszych technik znakowania. Korzystając z usług firmy Kastella mają Państwo gwarancję w pełni nasyconych barw i trwałości nadruków. Wybranie odpowiedniej metody druku na tkaninach jest niezwykle ważne przy wyrobach włókienniczych. Drukowanie tkanin i dzianin to nasza specjalność.

Druk cyfrowy przy pomocy wytrzymałych farb drukarskich gwarantuje najlepszą jakość

Niska cena nie zawsze idzie w parze z jakością usługi. Dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą drukarnią. Jeśli chcesz uszyć jakościowe produkty – po konsultacji z naszymi doradcami, ustalimy nadruk i metodę, która pozwoli na najlepsze zaprezentowanie wybranych wzorów.

Drukowanie tkanin — trwałość zastosowanie

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego tak dokładnie omawiamy nadruki i wysłane do nas wzory. Na bieżąco informujemy o całym procesie druku. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie. Farby, przy użyciu których drukujemy na tkaninach i dzianinach to produkty z najwyższej półki. Wykorzystanie ich na materiałach do wydruku wybranego wzoru gwarantuje najlepszy możliwy efekt.

Nasza oferta jest atrakcyjna cenowo zarówno dla nowych, jak i stałych klientów.

Zalety metod druku szablonowego

Druk sitowy to metoda, w której nakładamy szablon na siatkę i wykonujemy odbitki za pomocą sita. Daje nam to dużą uniwersalność wykonanie nadruku na tkaninie i dzianinach. Sitodruk pozwala na uzyskanie niezwykle wyrazistych kolorów wzorów oraz druku odpornego na promieniowanie UV. Korzystając z odpowiednich farb, wydruk będzie trwały i nasycony.

Szerokie zastosowanie Sitodruk ma również w wyrobach cylindrycznych np. na butelkach czy pojemnikach. Najczęściej jednak stosuje się go na dzianinie. Materiał nie ma dużego znaczenia, ponieważ druk ten współpracuje z prawie wszystkimi tkaninami.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi oferowanymi przez nas usługami, jakimi są m.in. dziewiarnia oraz farbiarnia tkanin i dzianin.