Firma Kastella to drukarnia dzianin, która korzysta z druku cyfrowego, ale nie obca jest nam również technika sitodruku czy druk sublimacyjny. Codziennie pomysły producentów odzieży przelewamy na dzianiny. Drukujemy na różnych rodzajach materiałów, dbamy o nasycenie barw, przejścia tonalne i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Na rynku polskim znajdziemy wiele firm, które korzystają z najtańszych technik znakowania. Korzystając z usług firmy Kastella mają Państwo gwarancję w pełni nasyconych barw i trwałości nadruków. Wybranie odpowiedniej metody druku na dzianinach jest niezwykle ważne przy wyrobach włókienniczych. Druk na dzianinie to nasza specjalność.

Druk cyfrowy przy pomocy wytrzymałych farb drukarskich gwarantuje najlepszą jakość

Niska cena nie zawsze idzie w parze z jakością usługi. Dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą drukarnią. Jeśli chcesz uszyć jakościowe produkty – po konsultacji z naszymi doradcami, ustalimy nadruk i metodę, która pozwoli na najlepsze zaprezentowanie wybranych wzorów.

Druk na dzianinie — trwałość zastosowania

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego tak dokładnie omawiamy nadruki i wysłane do nas wzory. Na bieżąco informujemy o całym procesie druku. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie. Farby, przy użyciu których drukujemy na dzianinach to produkty z najwyższej półki. Wykorzystanie ich na materiałach do wydruku wybranego wzoru gwarantuje najlepszy możliwy efekt.

Nasza oferta jest atrakcyjna cenowo zarówno dla nowych, jak i stałych klientów.

Zalety metod druku szablonowego

Druk sitowy to metoda, w której nakładamy szablon na siatkę i wykonujemy odbitki za pomocą sita. Daje nam to dużą uniwersalność wykonania nadruku na dzianinie. Sitodruk pozwala na uzyskanie niezwykle wyrazistych kolorów wzorów oraz druku odpornego na promieniowanie UV. Korzystając z odpowiednich farb, wydruk będzie trwały i nasycony.

Sitodruk ma również szerokie zastosowanie w wyrobach cylindrycznych, np. na butelkach czy pojemnikach. Najczęściej jednak stosuje się go na dzianinie. Materiał nie ma dużego znaczenia, ponieważ druk ten współpracuje z prawie wszystkimi dzianinami.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi oferowanymi przez nas usługami, jakimi są m.in. dziewiarnia oraz farbiarnia dzianin.